Co nabízíme

  • Individuální přístup
  • Profesionální služby
  • Vysokou dostupnost
  • Bezpečí Vašich dat
  • Nízké ceny

Technická specifikace

Naše servery jsou umístěny v telehouse Nagano v Praze, což zaručuje jejich vysokou dostupnost, spolehlivost a bezpečnost. Nagano má několikanásobně zálohované napájení i konektivitu, neustálý dohled, zcela bezprašné prostředí - to vše a ještě mnohem více zaručuje, že Vaše data budou v bezpečí a služby vždy dostupné.

Používáme moderní servery na platformě Linux 64bit s profesionální distribucí CentOS. Možnou ztrátu dat v důsledku technické závady jednoho disku eliminujeme technologií RAID. Navíc všechna data samozřejmě denně zálohujeme.

Jednotliví uživatelé hostingu jsou od sebe odděleni precizním systémem práv. Příjemným důsledkem je možnost provozovat bezpečně prakticky jakékoliv aplikace (např. PHP bez zapnutého safe mode). Každý uživatel (zákazník) má svůj účet do systému a po ním pak všechny své projekty. Samozřejmě lze projekt založit pod odděleným účtem. Dostanete plný SSH/SCP přístup; na vlastní žádost lze zprovoznit i FTP (nedoporučujeme).

Pro weby používáme server Apache a jsme schopni hostovat cokoliv v běžně používaných technologiích provozovatelných na Linuxu - PHP, Java, Ruby on Rails, Python, atd. Samozřejmě lze individuálně zprovoznit i zcela jiný aplikační server.

Produkt firmy Zimbra slouží naším klientům jako kompletní mailové řešení - nabízí spoustu funkcí, které se ve firemním prostředí považují za samozřejmost: kalendář, adresář, schůzky, tvorba dokumentů on-line, sdílení kontaktů, poštovních složek, instant messaging, atd. Zimbru známe velmi dobře a umíme využít všechny její výhody.

Vaše data uložíme v databázi MySQL, popř. PostgreSQL, FireBird aj. Pro adresářové služby nabízíme OpenLDAP a/nebo integraci se systémem Zimbra.

Taktéž hostujeme VOIP řešení na platformě Asterisk - vytvoříme Vám Vaši vlastní virtuální telefonní ústřednu.

Naše reference

Na Eleonoře hostuji svůj projekt directors.cz již dva roky a jsem maximálně spokojen.

Eleonoru provozují schopní lidé, vždy mi se vším pomohli a nabídli komplexní řešení. Už u nich hostuji 4 projekty.

Díky Eleonoře a mému projektu livedate.cz se už seznámily desítky lidí :)